KONST / Litografier / Grafiskt blad 13744001
nr 1374 4001
Grafiskt blad
Gicléetryck, Vladimir Kemendy, "Ibiza". Signerad, numrerad 62/100, ca 18x28 cm, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 25 januari 2021
kl 20:50:00
22/1 14:36:03
150 kr
24/1 09:23:59